Taka Trend Hakkında

Taka Kumaş Tekstil Kimya firması olarak faaliyetlerimize iki ana sektör olan Tekstil ve Kimya alanında 2015 yılında Bursa merkezli olarak başladık. Pazar ihtiyaçlarını belirleyerek en hızlı ve doğru çözümleri üretmek için kuruluşumuzdan itibaren her gün gelişen AR-GE faaliyetlerinde bulunuyoruz. Bu çalışmalarımızı Bursa üretim hattında olmak üzere, Türk ve Global partnerlerimiz ile üretimde sürdürülebilir yüksek kaliteyi sağlamayı, müşteriler için özel çözümler sunmayı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı kendimize ilke edinerek kuruluşumuzdan günümüze devam ediyor ve geleceğe doğru yol alıyoruz.

Günümüzde yurtiçi ve yurtdışı birçok firmada üretim ve ürün tedariki konusunda çalışmalar yürütmekteyiz. Teknolojiyi, sektör ihtiyaçlarını ve değişen şartları yakından takip ederek müşteri talepleri doğrultusunda Tekstil ve Kimyevi hammadde ithalatı, ihracatı ve pazarlaması yapılmaktadır.

Türkiye ve yurtdışında yerleşik bulunan Tekstil ve Kimya üreticileri ile olan distribütörlük anlaşmaları doğrultusunda her biri alanında uzman olan firmaların üretim ve Ar-Ge birimleri ile derin işbirlikleri yapılmaktadır. Bu çalışmaları kendi üretim hattımız ile güçlendirerek en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Değişen dünya şartlarında sektörü yakından takip ediyoruz. Sektör talepleri doğrultusunda yeni ürünlerin geliştirilmesi, yurtiçi ve yurtdışı yeni ürünlerin araştırılması ve pazara sunulması konusunda hassas, titiz ve hızlı çalışmalar yapıyoruz. 2021 değişen dünya düzeninde E-Ticaret alanında müşterilerimize ulaşabilmek adına yatırım planlarımız doğrultusunda E-Ticaret platformumuz Takatrend.com projemizi devreye aldık. Bu bağlamda E-Ticaret platformumuz Ağustos 2021 hizmet vermeye başlamıştır.
Ürün portföyünü geliştirip tedarik kanallarını genişletmek, Tekstil ve Kimyasal hammaddelerdeki stratejik ortaklıklarımızı; müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek tarzda oluşturmaya çalışmaktayız. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde belirleyerek, kalite sürekliliğini sağlayan, çevreci, yenilikçi ve özgün ürünler sunarak, bağlı olduğumuz ortaklıklara ve müşterilerimize en iyi çözümü sunmak için TAKA olarak takatrend.com platformumuz ile geleceğe yelken açıyoruz.